2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sklepem - Józefosław
Dodane 05 kwietnia 2024

Manager marki E-Tabak e-papierosy

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Józefosław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

  • Zarządzanie zespołem (rekrutacja, rozwój)

  • Wsparcie dla kluczowych klientów biznesowych

  • Szkolenia dla nowych pracowników i franczyzobiorców

  • Monitorowanie rynku oraz proponowania nowych rozwiązań na rozwój firmy

  • Odpowiedzialność za wizerunek marki w social mediach

  • Współpraca z agencjami reklamowymi, drukarniami

  • Monitorowanie działań podległych pracowników oraz motywowanie ich do osiągania coraz to lepszych wyników sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Nastawienie na cel oraz skuteczność działania

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Doświadczenie w branży e-papierosów i trafiki będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)

  • Premie uzależnioną od wyników

  • Rabaty pracownicze

  • Szkolenia, programy rozwojowe

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

O nas

E-Tabak to firma stale rozwijająca się w branży e-papierosów oraz szeroko pojętej trafiki.

Posiadamy sklepy internetowe, stacjonarne jak i sieć franczyz.

W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko Managera.

Lokalizacja

Józefosław,

Mazowieckie

Mazowieckie, Józefosław
ID: 909702079