2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Kujawsko-pomorskie
  6. Manager restauracji - Bydgoszcz
Dodane 08 maja 2024

Manager Lokalu Gastronomicznego

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Managera w naszym dynamicznie rozwijającym się lokalu gastronomicznym, położonym w sercu miasta. Nasz lokal oferuje wysokiej jakości kuchnię oraz wyjątkową atmosferę, której dopełnieniem jest profesjonalna obsługa. Szukamy osoby, która będzie pełnić kluczową rolę w zarządzaniu codzienną działalnością restauracji, dbając o najwyższy standard obsługi i satysfakcję klientów.

Obowiązki:

  • Zarządzanie zespołem pracowników: rekrutacja, szkolenie, motywowanie oraz ocena pracy personelu.

  • Zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta oraz utrzymanie pozytywnego wizerunku lokalu.

  • Nadzór nad planowaniem, organizacją i realizacją pracy restauracji.

  • Zarządzanie zamówieniami i dostawami, kontrola stanów magazynowych.

  • Zapewnienie przestrzegania przepisów sanitarnych i bezpieczeństwa pracy.

  • Działania marketingowe w zakresie publikacji materiałów w mediach społecznościowych

  • Doświadczenie w zarządzaniu personelem w branży gastronomicznej.

  • Znajomość standardów obsługi klienta oraz umiejętność utrzymania wysokiej jakości usług.

  • Dobre umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i przywódcze.

  • Elastyczność i zdolność do pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku.

  • Umiejętność zarządzania czasem i priorytetami.

  • Znajomość i elastyczne poruszanie się po mediach społecznościowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Pracę w przyjaznej atmosferze i z profesjonalnym zespołem.

  • Elastyczne godziny pracy.

Jeśli jesteś gotowy/a do podjęcia wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres: [adres e-mail].

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 916890878