2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Mazowieckie
  6. Manager restauracji - Warszawa
  7. Manager restauracji - Praga-Południe
Dodane 10 maja 2024

Manager Lokalu (bistro + sklep) Saska Kępa

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wyjątkowe miejsca tworzą wyjątkowi ludzie. Wyjątkowi ludzie tworzą wyjątkowe zespoły.

Jesteśmy rodzinną firmą z niemal 100-letnią historią. Kochamy tradycję i tworzymy przyszłość. Cenimy proste składniki i odważnie je rozwijamy. Łączymy żywioły, by stworzyć wyjątkowe miejsce pełne pasji i smaku, a nasze doświadczenie w produkcji pieczywa poszerzamy obecnie o bezpośrednią sprzedaż i nowy kulinarny przystanek na mapie Warszawy.

Jeśli podzielasz naszą pasję, chcesz współtworzyć nieprzeciętne miejsce, w którym liczy się jakość i dbałość o klientów – dołącz do nas!

Do naszego zespołu poszukujemy:

MANAGER LOKALU

Miejsce pracy: Warszawa - Saska Kępa

Twoje obowiązki:

  • dbanie o dobry wizerunek, miłą atmosferę oraz relacje z Gośćmi

  • zarządzanie zespołem- planowanie, prowadzenie i kontrolowanie zmian zgodnie z najwyższymi standardami jakości obsługi klienta

  • budowanie i motywowanie podległego zespołu do działania

  • zarządzanie restauracją

  • zarządzanie budżetem

  • odpowiedzialność za realizację wyznaczonych KPI

  • nadzorowanie stanu technicznego i higieny lokalu oraz dbanie o jego wygląd

  • monitorowanie rynku gastronomicznego oraz działań konkurencji

  • wsparcie w działaniach prowadzących do realizacji założonych celów budżetowych

  • współpraca z kontrahentami

Nasze wymagania:

  • min. 3 letnim doświadczenie w gastronomi na stanowisku Kierownik Restauracji

  • doświadczeniem w zarządzaniu zespołem min. 15 osobowym

  • dobra organizacja własnej pracy, proaktywność i kreatywność

  • dobra prezencja i wysokie kompetencje interpersonalne

  • praktyczna znajomość zagadnień ekonomicznych, marketingowych w obszarze dot. prowadzenia restauracji

  • umiejętność analizowania danych (przychody v koszty) i podejmowania kroków zaradczych

  • znajomością języka angielskiego min. w stopniu komunikatywnym

  • zaangażowanie i dyspozycyjność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie z długą tradycją w branży produkcyjnej

  • zatrudnienie w oparciu o uzgodniony kontrakt

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie

Jeżeli czujesz, że ta praca może być Twoim żywiołem- nie czekaj ! Wyślij CV :)

Przesłanie do NOWEL Sp. z o.o. danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22(1) Kodeksu Pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez NOWEL Sp. z o.o. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 901283308