2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Małopolskie
  6. Manager restauracji - Kraków
  7. Manager restauracji - Stare Miasto
Dodane 08 kwietnia 2024

Manager lokali własnych

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Stanowisko: Manager Sieci lokali Katanè.

Katanè to sieć lodziarnio-kawiarni, oferująca prawdziwe Gelato, włoską kawę i sycylijskie finger food. Do naszego zespołu poszukujemy Managera sieci lokali własnych (4 lokale), który dzięki swojemu doświadczeniu, pasji do obsługi klienta i zdolnościom przywódczym, przyczyni się do rozwoju sieci.

Opis stanowiska:

Jako Manager będziesz odpowiedzialny/a za skuteczne zarządzanie operacjami dziennymi, utrzymaniem wysokich standardów obsługi klienta i zapewnieniem, aby każda wizyta w naszym lokalu była wyjątkowym doświadczeniem.

Twoje obowiązki będą obejmować m.in:

- Nadzór nad zespołem pracowników,

- Planowanie i organizacja pracy personelu,

- Kontrola stanu magazynowego i zamówień,

- Zapewnienie wysokich standardów obsługi klienta,

- Monitorowanie wskaźników sprzedażowych i raportowanie wyników,

- Rekrutacja nowych pracowników,

- Stały, bieżący kontakt z Personelem lokali.

Wymagania:

- Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu w branży gastronomicznej,

- Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem,

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne,

- Pasja do obsługi klienta,

- Kreatywność i zdolność do podejmowania decyzji,

- Dobra organizacja pracy własnej i zespołu,

- Znajomość języka angielskiego (przynajmniej komunikatywnie).

Oferujemy:

- Pracę w przyjaznym środowisku,

- Możliwość rozwoju zawodowego,

- Wynagrodzenie w wysokości: 6 000 - 9 000 zł brutto

Jeśli masz zapał do pracy, umiejętność motywowania zespołu i chcesz być częścią rozwijającej się marki, czekamy na Twoje CV i list motywacyjny na adres mailowy lub poprzez formularz zgłoszeniowy:

katane.gelato [at] gmail.com

Termin składania aplikacji: 10.02.2024

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 893121335