2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Małopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Kraków
  7. Zarządzanie sprzedażą - Stare Miasto
Dodane 20 kwietnia 2024

Manager / koordynator działu sprzedaży OZE Prowizja

Wynagrodzenie

10 000 - 50 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakKadra kierownicza

Poszukujemy osoby na stanowisko Managera odpowiedzialnego za pracę zespołu przedstawicieli handlowych w branży instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Oferujemy wynagrodzenie prowizyjne od sprzedaży + prowizje od wypracowanego obrotu całego zespołu.

Zakres obowiązków:

·       Budowanie i kierowanie własnym zespołem.

·       Realizacja planów w powierzonym regionie.

·       Monitorowanie wyników pracy swojego zespołu.

·       Współpraca z poszczególnymi działami firmy.

·  Prowadzenie szkoleń z zakresu pozyskiwania terenowego.

·       Rekrutacja, szkolenia nowych członków zespołu.

·       Motywacja własnego zespołu.

·  Raportowanie własnych działań oraz działań zespołu.

·       Reprezentowanie firmy zgodnie z jej standardami.

Wymagania:

·       Znajomość programów Microsoft Office.

·       Prawo jazdy kat. B.

·       Samodzielność w planowaniu oraz organizowaniu pracy własnej i zespołu.

·       Umiejętność interpersonalne w nawiązywaniu kontaktów z klientami

·       Mile widziana znajomość branży OZE

·       Samodzielne podejmowanie decyzji oraz dobra organizacja czasu pracy,

·       Silna motywacja oraz zorientowanie na sukces.

·   Otwartość, komunikatywność, inicjatywa oraz zaangażowanie,

Zapewniamy:

·       Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub B2B.

·       Wsparcie sprzedażowe przez poszczególne działy (techniczny, finansowy, projektowy,

·       Niezbędne narzędzia do pracy.

·       Dużą niezależność (na podstawie otrzymanych uprawnień)

·       Pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz cyklicznych z zakresu OZE, technik sprzedaży, obsługi klienta

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 911526055