2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Małopolskie
  6. Manager restauracji - Kraków
  7. Manager restauracji - Stare Miasto
Dodane 12 kwietnia 2024

Manager Kawiarni URBAN COFFEE

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy krakowską siecią kawiarni pracującą w segmencie Speciality. Stawiamy na jakość nie tylko w stosunku do serwowanej kawy, ale również w każdym kierunku pracy naszych lokali. Dotyczy to serwowanych przez nas dań, naszych wypieków, serwisu i wiedzy naszej ekipy.

Aktualnie poszukujemy fajnej osoby do zarządzania jednym z naszych lokali w Krakowie. Osoba, której szukamy powinna w pełni podzielać wartości naszej firmy i dążyć do jej efektywnego rozwoju w zgodzie z tymi wartościami. No po prostu musisz czuć ten VIBE :)  Wiedzę i doświadczenie pracy z kawą bardzo doceniamy i to na pewno będzie dodatkowym atutem ale nie odrzucamy kandydatów z innym doświadczeniem managerskim, których z chęcią sprawnie wprowadzimy w ten kawowy świat :D

Dlatego aplikuj śmiało jeśli:

  • nie boisz się odpowiedzialności i potrafisz podejmować samodzielne decyzje

  • jesteś osobą otwartą na zdobywanie wiedzy i umiesz w komunikację z innymi ludźmi

  • jesteś osobą, dla której nie ma w pracy stwierdzenia NIE DA SIĘ

  • nie boisz się zarządzania i pracy w określonych standardach

  • posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołami od 6 osób i pracy z systemami POS

  • Umiesz samodzielnie zarządzać swoim czasem i wyznaczać priorytety

  • Jesteś gotowy na przygodę gdzie na pewno nie będziesz się nudził

Oferujemy:

  • pracę w zwariowanym ale zaangażowanym w obowiązki zespole

  • możliwość rozwoju i szybkiego awansu

  • dużą samodzielność i realny wpływ na funkcjonowanie lokalu

  • wynagrodzenie zależne od wyników twojej pracy. (część stała + premia oparta na wynikach finansowych twojego lokalu)

  • Wsparcie kadry operacyjnej w codziennych wyzwaniach

  • Umowa B2B lub kontrakt managerski BENEFITY: luźna atmosfera, elastyczny czas pracy, wewnętrzny system lojalnościowy, depozyt na wyżywienie w naszych kawiarniach, rabaty do zaprzyjaźnionych firm, możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej, szkolenia kawowe

Zakres obowiązków Managera :

  • Tworzenie silnego zespołu, Zarządzanie i wspieranie w codziennych działaniach zespołu baristów i kucharzy (motywacja, wsparcie w rozwoju, udzielanie feedbacku)

  • Realizowanie celów firmy (standardy, budżet, plany sprzedażowe) w tym odpowiedzialność za wyniki finansowe, kontrolę oraz optymalizację procesów i kosztów

  • Nadzór nad procesami składania zamówień przez odpowiedzialne osoby.

  • raportowanie wyników opartych na przyjętym modelu

  • Bycie dyspozycyjnym i zaangażowanym w codzienne życie lokalu

Brzmi dobrze? To wysyłaj CV i działamy! Wyślij swoje zgłoszenie poprzez OLX lub maila: chain.manager (małpa) urbancoffee.pl - wskaż w tytule na jakie stanowisko aplikujesz, skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi osobami.

Bardzo miło będzie Cię poznać przy kawusi.

Cześć, Pa!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 911227419