2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Śląskie
  6. Manager restauracji - Bytom
Dodane 19 maja 2024

Manager kawiarni - restauracji Fragolina

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bytom

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy Managera do naszej kawiarni - restauracji z włoską nutą!

Kawiarnia - restauracja "Fragolina" zlokalizowana na bytomskim Rynku poszukuje doświadczonego i zaangażowanego Managera, który z pasją i profesjonalizmem poprowadzi nasz zespół i zapewni naszym gościom niezapomniane doświadczenia kulinarne.

Obowiązki:

  • Zarządzanie codzienną działalnością kawiarni-restauracji.

  • Nadzór nad zespołem pracowników, w tym rekrutacja, szkolenie i motywowanie.

  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta.

  • Monitorowanie i optymalizacja procesów operacyjnych.

  • Tworzenie grafików pracy i zarządzanie zasobami ludzkimi.

  • Zarządzanie zaopatrzeniem i kontrolą kosztów.

  • Dbanie o przestrzeganie standardów jakości oraz przepisów BHP i sanitarnych.

  • Tworzenie i realizacja strategii marketingowych i promocyjnych.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku managera w branży gastronomicznej.

  • Znajomość kuchni włoskiej będzie dodatkowym atutem.

  • Doskonałe umiejętności zarządzania zespołem i organizacji pracy.

  • Świetne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Zorientowanie na klienta i umiejętność rozwiązywania problemów.

  • Umiejętność pracy pod presją i w dynamicznym środowisku.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Pracę w inspirującym i przyjaznym zespole.

  • Rabaty pracownicze na nasze dania i napoje.

  • Współpraca w dynamicznie rozwijającej się firmie na podstawie B2B.

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 919178573