2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Małopolskie
  6. Manager restauracji - Kraków
  7. Manager restauracji - Bieżanów-Prokocim
Dodane 15 maja 2024

Manager kawiarni OPTYMISTA na Złocień

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Szukamy managera do nowego projektu od EMIGRANT Coffee w dzielnicy mieszkalnej.

OPTYMISTA - nowy poziom lokalu w dzielnicy mieszkalnej na Złocień, łączący w sobie najlepsze cechy kawiarni i winiarni. Rano i w ciągu dnia możesz cieszyć się wysokiej jakości kawą, różnorodnymi śniadaniami, wypiekami i deserami. Wieczorem nasze wnętrze zmienia się w przytulne miejsce z naturalnymi winami i craftowym piwem, przy akompaniamencie muzyki z gramofonu.

O ile szybko się rozwijamy poszukujemy do naszego zespołu człowieka, z którym rozdzielimy naszą miłość do kawy.

Twoja rola jako menedżera trzech kawiarni będzie:

  • efektywne zarządzanie codziennymi operacjami

  • utrzymanie wysokich standardów obsługi klienta

Twoje obowiązki będą obejmować:

  • kontrolowanie pracy zespołu

  • planowanie i organizacja pracy pracowników

  • kontrolowanie zapasów i składanie zamówień na czas

  • zapewnienie wysokich standardów obsługi klienta

  • monitorowanie wskaźników sprzedaży i przygotowywanie raportów

  • rekrutacja i wdrażanie nowych pracowników

  • stały kontakt z personelem.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży gastronomicznej przez co najmniej 1 rok

  • umiejętność skutecznego zarządzania zespołem

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • kreatywność i zdolność podejmowania szybkich decyzji

  • dobra organizacja własnej pracy oraz pracy zespołu

  • umiejętność pracy z systemami POS

  • znajomość języka angielskiego/polskiego/ukraińskiego (minimum komunikatywny).

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • możliwość rozwoju zawodowego

Wynagrodzenie: 6 000 złotych brutto

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 916982848