2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Mazowieckie
  6. Manager restauracji - Warszawa
  7. Manager restauracji - Mokotów
Dodane 03 maja 2024

Manager kawiarni

Wynagrodzenie

6 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w kawiarni na kierowniczym stanowisku,

  • jesteś osobą odpowiedzialną i proaktywną w działaniu,

  • potrafisz budować silne relacje ze współpracownikami,

  • jesteś osobą otwartą, uśmiechniętą i komunikatywną,

  • lubisz kawę, nowości gastronomiczne i smaczne jedzenie,

  • rozmawiasz w języku angielskim i polskim na poziomie komunikatywnym

Twój zakres obowiązków to w głównej mierze:

  • samodzielne zarządzanie Kawiarnią,

  • zarządzanie i motywowanie Zespołu ,

  • rekrutacja personelu oraz jego szkolenie,

  • układanie grafików, przestrzeganie i pilnowanie naszych standardów, przestrzeganie codziennych czynności i obowiązków Personelu,

  • aktywna pomoc pracownikom na wszystkich stanowiskach w razie potrzeby

Za Twoją rzetelną pracę oferujemy:

  • niezbędny pakiet szkoleń, który pozwoli samodzielnie zarządzać Kawiarnią,

  • w okresie próbnym zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, następnie umowa o pracę

  • wynagrodzenie zasadnicze w okresie próbnym w kwocie 4500 zł netto ( 3 pierwsze miesiące)

  • darmowe napoje podczas pracy,

  • konkursy sprzedażowe z nagrodami dla Kierownika oraz podległego Zespołu,

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 863132654