2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Małopolskie
  6. Manager restauracji - Bochnia
Dodane 23 maja 2024

Manager Kawiarni

Wynagrodzenie

5 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bochnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kawiarnią zgodnie z obowiązującymi procedurami i standardami.

  • Zarządzanie pracą kelnerów (grafik)

  • Dbanie o jakość oferowanych produktów oraz jakość obsługi Gości.

  • Rekrutacja i szkolenie pracowników oraz zarządzanie podległym zespołem.

  • Realizowanie celu sprzedażowego oraz kontrola kosztów eksploatacyjnych.

  • Kontrolowanie magazynu, wykonywanie zamówień, inwentaryzacji, współpraca z dostawcami

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi gości

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu i pracy z zespołem.

  • Doświadczenie w pracy z klientem (najlepiej w branży gastronomicznej).

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność planowania, motywowania i oceniania pracy podległych pracowników oraz delegowania zadań.

  • Otwartość na nowe wyzwania.

  • Otwartość na podnoszenie kompetencji i poszerzanie wiedzy.

  • Zdolności negocjacyjne i umiejętność rozwiązywania konfliktów

  • Gotowość do pracy w zmianowych godzinach, w tym weekendy i święta.

  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

To oferujemy

  • Doświadczenie w pracy w nowoczesnej, stabilnej sieci kawiarni, która dynamicznie się rozwija

  • Stałą pracę w systemie zmianowym lub wg. ustaleń.

  • Praca w zaangażowanym i młodym zespole

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności.

  • Premie roczne

  • Zniżkę pracowniczą na kartę menu oraz posiłki pracownicze w atrakcyjnej cenie.

Lokalizacja

Bochnia,

Małopolskie

Małopolskie, Bochnia
ID: 920409005