2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Małopolskie
  6. Manager restauracji - Kraków
  7. Manager restauracji - Stare Miasto
Dodane 29 maja 2024

Manager/ka restauracji VIP

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy Managera/ki do prowadzenia restauracji VIP w Krakowie.

Obowiązki :

  • Prowadzenie powierzonej restauracji

  • Zarządzanie pracą personelu – rekrutacja, ustalanie grafików, wyznaczanie i rozliczanie z powierzonych zadań oraz szkolenie podległego zespołu

  • Dbałość o odpowiedni wystrój oraz porządek w placówce

  • Zapewnienie fachowej obsługi

  • Dbałość o przestrzeganie zasad BHP oraz przepisów sanitarnych w restauracji

  • Przestrzeganie systemu HACCP

  • Nadzór nad gospodarką magazynową

  • Przygotowanie raportów i sprawozdań

  • Zarządzanie i koordynowanie pracy restauracji i współpraca z kuchnią

  • Nadzór nad obsługą gości: dbanie o zapewnienie wysokiego standardu świadczonych usług

  • Kontrola przepływu gości, rezerwacji i obłożenia miejsc

  • Kreatywne poszukiwanie nowych pomysłów i rozwiązań

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w pracy w gastronomii - minimum 2 lata

  • Mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Dyspozycyjność i chęci do pracy zarówno w tygodniu jak i w weekendy

  • Książeczka sanepidowska lub orzeczenie do celów sanitarno – epidemiologicznych

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, zlecenie lub B2B

  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenia

  • Elastyczne godziny pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy

Dołączając do Naszego zespołu zdobędziesz wyjątkową szansę na rozwój osobisty oraz zawodowy.

Jeśli jesteś osobą z potencjałem, chcącą przyczynić się do sukcesu Naszej firmy już dziś dołącz do nas.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV).

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Oświadczam, iż jest mi wiadome, że Administratorem przekazanych przeze mnie danych (danych identyfikacyjnych jest firma Lastrada Catering spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie, a nadto, że przysługuje mi prawo do wglądu, usunięcia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych - przetwarzanych w ramach prowadzenia przez Administratora procesu rekrutacyjnego - a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do zrealizowania procesu rekrutacyjnego. Dane będą przetwarzane w zakresie i czasie uzasadnionym prowadzonym procesem rekrutacyjnym i ewentualną dalszą współpracą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w podanym wyżej zakresie, dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jest mi wiadome, że w każdej chwili mogę cofnąć wyrażoną zgodę.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 823550592