2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Pomorskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Wejherowo
Dodane 17 kwietnia 2024

Manager/ka lokali - Bangkok Masaż Tajski & SPA

Lokalizacja

Wejherowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Manager/ka Lokali w Wejherowie i Koszalinie – Bangkok Masaż Tajski & SPA - na zastępstwo

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w masażu azjatyckim. Nasz lokal to miejsce, gdzie pasja do relaksu łączy się z tradycją tajskich technik masażu. W trosce o dobrostan naszych klientów, poszukujemy doświadczonego i zaangażowanego Managera Lokali w Wejherowie i Koszalinie, na zastępstwo, na czas około roku, który będzie kluczową osobą w zapewnieniu doskonałej obsługi klienta oraz efektywnego zarządzania naszym salonem.

Obowiązki:

Zarządzanie personelem:

• Rekrutacja, szkolenie oraz nadzór nad pracownikami.

• Motywowanie zespołu.

• Rozwiązywanie konfliktów i bieżących problemów.

• Zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Planowanie i kontrola budżetu:

• Zarządzanie finansami i budżetem.

• Kontrola kosztów.

• Kontrola nad zamówieniami.

Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta:

• Dbanie o zadowolenie klientów.

• Rozwiązywanie problemów.

Zarządzanie operacjami:

• Koordynowanie działań związanych z obsługą i jakością masażu tajskiego.

• Kontrola czystości i porządku w lokalu.

Marketing i promocja:

• Planowanie i realizacja strategii marketingowej we współpracy z działem marketingu.

• Organizacja wydarzeń specjalnych.

Wymagania:

• Samodzielność w działaniu oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

• Dyspozycyjność w tygodniu - 3 dni pracy w salonie w Wejherowie, 1 dzień w salonie w Koszalinie, 1 dzień w biurze w Gdyni.

• Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

• Doświadczenie na podobnym stanowisku.

• Doświadczenie w obszarze sprzedaży będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy:

• umowa zlecenie lub B2B,

•wynagrodzenie 4500 zł netto + 2% od dochodu (Przy zrealizowanych celach),

•zniżki na produkty i usługi w naszych salonach.

Jeśli jesteś chętny/a podjąć to wyzwanie i spełniasz nasze oczekiwania, wypełnij formularz rekrutacyjny!

Wybrane osoby zostaną poinformowane o kolejnych etapach rekrutacji.

Lokalizacja

Wejherowo,

Pomorskie

Pomorskie, Wejherowo
ID: 912480309