2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Wielkopolskie
  6. Manager restauracji - Poznań
  7. Manager restauracji - Stare Miasto
Dodane 30 kwietnia 2024

Manager_ka klubu SERCE

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

SERCE to miejsce spotkań na Starym Rynku w Poznaniu. Pełne radości oraz dobrej zabawy. To klub ze świetną muzyką i dobrym jedzeniem, otwarty na ludzi i nowe idee. To przestrzeń czasu wolnego.

Do SERCA szukamy managerki/managera; osoby energicznej, pełnej pomysłów i świetnie zorganizowanej.

OBOWIĄZKI:

1. Zarządzanie zespołem

·         planowanie grafiku i nadzorowanie pracy pracowników: barmanów/barmanek, kelnerów/kelnerek, runnerów i runnerek i rekrutacja nowego personelu

·         rozwój, szkolenie i motywowanie pracowników, ustalanie celów i "feedbackowanie"

2. Zarządzanie lokalem

·         nadzór nad zaopatrzeniem i dbałość o efektywne wykorzystywanie surowców, materiałów i półproduktów, a także kontrolowanie jakości drinków i potraw,

·         nadzór nad stanem technicznym i wyglądem lokalu, kontrola BHP i ochrona mienia

·         kształtowanie cen, realizacja budżetu, kontrolowanie kluczowych wskaźników efektywności.

3. Reprezentowanie klubu i obsługa klienta

·         dbanie o wysoki standard obsługi gości,

·         rozpatrywanie i uwzględnianie reklamacji gości,

·         przyjmowanie dużych rezerwacji i kontakt z kluczowymi klientami,

·         reprezentowanie Klubu na zewnątrz oraz dbanie o wizerunek lokalu.

 WYMAGANIA:

·         Wykształcenie: wyższe (preferowane ekonomiczne lub z zakresu zarządzania i marketingu)

·         Wiedza: z zakresu gastronomii, zarządzania finansami i zespołem, promocji, znajomość systemu komputerowego wspierającego pracę restauracji

·         Doświadczenie: min. 2 lata na podobnym stanowisku, atutem będzie zarządzanie kilkuosobowym zespołem w branży HoReCa

·         Znajomość języków: polski i angielski w mowie i piśmie

·         Dyspozycyjność: praca w elastycznych i zróżnicowanych godzinach (weekendy)

·         Cechy charakteru: umiejętności interpersonalne i kultura osobista, zdolności przywódcze i umiejętność jasnej komunikacji, samodzielność i proaktywność.

OFERUJEMY:

·         Stabilną pracę na Starym Rynku w Poznaniu (UoP lub B2B)

·         Współpracę z wieloma specjalistami i ekspertami z branży

·         Wsparcie szkoleniowe i rozwój zawodowy

·         Realny wpływ na rozwój lokalu i możliwość realizacji swoich pomysłów

·         Atrakcyjne systemy motywacyjne i premiowe.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 913651206