2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Mazowieckie
  6. Obsługa hotelowa - Serock
Rafał
Dodane Dzisiaj o 15:18

Manager/-ka Instruktor/-ka w Parku Linowym_Hotel Windsor w Jachrance

Lokalizacja

Serock

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

Hotel Windsor poszukuje Panie/Panów chętnych na stanowisko Manager/-ka Instruktor/-ka w Parku Linowym i Hotelu.

Park Linowy znajduje się na terenach zielonych Hotelu Windsor w Jachrance.

Praca na cały etat.

Zakres obowiązków w Parku Linowym:

  • organizacja funkcjonowania parku linowego, układanie harmonogramu pracy

  • obsługa rezerwacyjna i sprzedażowa dla grup zorganizowanych i gości indywidualnych

  • szkolenie uczestników z zasad poruszania się po parku linowym

  • nadzór nad osobami znajdującymi się na terenie parku

  • dbanie o bezpieczeństwo osób na terenie parku

  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie atrakcji parku

Zakres obowiązków w Hotelu:

  • organizacja funkcjonowania kręgielni, placu zabaw i miejsc animacji dla dzieci

  • dbałość o należyty stan techniczny, sprawność sprzętu i maszyn

  • współpraca z podwykonawcami animacji i rozrywki

  • nadzór nad osobami korzystającymi z kręgielni i innych miejsc rozrywki

  • obsługa rezerwacyjna i sprzedażowa dla grup zorganizowanych i gości hotelowych

Jeśli jesteś:

  • osobą odpowiedzialną, lubiącą aktywność i możesz pracować wieczorami i w weekendy

  • komunikatywny/a i otwarty/a na kontakty z ludźmi

Oferujemy:

  • pełne szkolenie przed rozpoczęciem pracy

  • umowę zlecenie i stawkę godzinową oraz premię

  • stabilne warunki pracy

  • pracę w przyjaznej atmosferze

KONTAKT:

Przez Facebooka lub

tel. 51*******67

Lokalizacja

Serock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Serock
ID: 831137010