2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Zarządzanie hotelem
  5. Zarządzanie hotelem - Małopolskie
  6. Zarządzanie hotelem - Kraków
  7. Zarządzanie hotelem - Stare Miasto
Dodane 13 czerwca 2024

Manager Hotelu Kraków Centrum

Wynagrodzenie

5 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i organizacja pracy hotelu, w tym recepcji, gastronomii i administracji.

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania wszystkich działań hotelowych i zachowania standardów jakości.

  • Zarządzanie personelem, szkolenie i motywacja zespołu.

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii zwiększania obrotów i pozyskiwania klientów.

  • Inne zlecone do wykonania zadania

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe jako kierownik hotelu lub w podobnej roli – wymagane.

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność planowania, budżetowania i analizowania wyników działalności.

  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem i organizowania pracy.

  • Zdolność do podejmowania szybkich decyzji i rozwiązywania problemów.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Znajomość procedur i standardów obsługi klienta

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w branży hotelarskiej,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zespole profesjonalistów,

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i współtworzenia wizerunku firmy.

  • Odpowiedzialne stanowisko z perspektywą rozwoju zawodowego

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 920404477