2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Key Account Manager
  5. Key Account Manager - Mazowieckie
  6. Key Account Manager - Warszawa
  7. Key Account Manager - Mokotów
Dodane 13 czerwca 2024

Manager ds. sprzedaży/ Team Lead (Polski В2+ ukraiński /rosyjski )

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Witamy!

Chcesz być zaangażowany w rozwój nowego projektu EdTech szkoły online do zaawansowanego szkolenia księgowych na polskim rynku, doskonalić swoje umiejętności sprzedażowe i budować swoją przyszłość w międzynarodowej firmie?

W takim razie czytaj dalej.

Do rozwoju polskiego rynku w projekcie AVS EdTech poszukujemy ambitnej osoby z niezbędnym zestawem wartości moralnych i początkujących profesjonalistów.

Na wypadek, gdyby słowo „księgowość” Cię przerażało, nie będziesz musiał się go uczyć (nasz produkt jest prosty, możesz się go nauczyć i zrozumieć w 15 minut).

Idealny kandydat:

  • Język polski na poziomie В2+ BEZ AKCENTU + rosyjski/ukraiński

  • Doświadczenie jako Team Lead lub udane doświadczenie jako kierownik sprzedaży w segmencie B2C (będzie dodatkowym plusem)

  • Wysokie wartości moralne

Jakie będą zadania:

  • Praca z gorącą i ciepłą bazą klientów

  • Utrzymanie systemu CRM

  • Wysyłanie faktur do zapłaty i prezentacje

  • Realizacja kluczowych i opóźnionych wskaźników KPI

  • Tworzenie zespołu

  • Słuchanie rozmów z menedżerami/udzielanie informacji zwrotnych

  • Pisanie skryptów

  • Kontrola wskaźników KPI zespołu

Co oferujemy:

  • Terminową i stabilną wypłatę wynagrodzenia, stawka + % (4000-10 000 zł brutto).

  • Oficjalne zatrudnienie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego do poziomu menedżera ( posiadamy wdrożony instytut rozwoju zawodowego).

  • Szkolenia z komunikacji i sprzedaży realizowane na koszt firmy.

  • Sprzedaż ekologicznych (z moralnego punktu widzenia) usług, których nie trzeba sprzedawać.

  • Możliwość pracy zdalnej.

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin od 9:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku.

Jeśli czujesz w sobie potencjał, masz chęć budowania swojej przyszłości w międzynarodowej firmie i spełniasz powyższe kryteria, wyślij swoje CV i umów się na rozmowę kwalifikacyjną, chętnie się z Tobą spotkamy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 920395212