2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Dolnośląskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Wrocław
  7. Zarządzanie sprzedażą - Fabryczna
Dodane 01 maja 2024

Manager ds. sprzedaży i marketingu

Wynagrodzenie

1 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalna, Częste podróże służbowe

W związku z prężnym rozwojem, firma VOLZ Hydraulik Sp. z o. o we Wrocławiu ul. Metalowców, uznany w świecie producent elementów złącznych do hydrauliki siłowej, zaprasza do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko:

(praca zdalna w siedzibie klientów na terenie Polski i Europy zachodniej)

Zakres obowiązków:

  • budowanie i pielęgnowanie długofalowych relacji biznesowych z partnerami handlowymi

·         rozwój i zarządzanie sprzedażą we wszystkich kanałach dystrybucji

·         dystrybucja pełnej i kompleksowej wiedzy o produktach firmy na rynku

·         analiza rynku techniki złączy do hydrauliki siłowej i określanie kierunków rozwoju nowych produktów

·         planowanie i realizacja budżetu marketingowego (targi, prezentacje, itp.)

·         stałe monitorowanie wyników i realizacji planu sprzedaży

·         ścisła współpraca z działami: rozwoju, produkcji, jakości i serwisu w Polsce i Niemczech

·         cykliczne raportowanie wyników do dyrektora zakładu we Wrocławiu i właściciela w Niemczech

Wymagania:

·       wykształcenie techniczne, preferowane wyższe inżynierskie

·       doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku-

              znajomość branży złączy hydrauliki siłowej

·       znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, umożliwiająca swobodną komunikację z centralą Grupy VOLZ w Niemczech

·       pozytywna energia i skuteczność działania

·       komunikatywność, chęć poznawania nowych ludzi

·       umiejętność pracy zespołowej

·       pomysłowość

·       prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • umowa o pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, umiejętności, doświadczenia i skuteczności

  • niezbędne narzędzia pracy

  • atrakcyjny pakiet socjalny: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie Karty Multisport, dofinansowanie Vending Food, dofinansowanie okularów korekcyjnych, bezpłatna nauka języka angielskiego i/lub niemieckiego

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 910771913