2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podlaskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Białystok
  7. Przedstawiciel handlowy - Zielone Wzgórza
Katarzyna
Dodane 29 maja 2024

Manager ds. sprzedaży/ Handlowiec

Wynagrodzenie

4 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Zielone Wzgórza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa

ANSOLAR to lokalna firma, wywodząca się z województwa podlaskiego, która powstała dzięki wizji i zaangażowaniu specjalistów branży Odnawialnych Źródeł Energii. Na tle innych firm wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb. Cechujemy się wysokim profesjonalizmem, a także jako jedna z nielicznych firm dbamy o klienta, także po montażu. Swoją wiedzę zdobytą na licznych szkoleniach staramy się wykorzystywać w naszej codziennej pracy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dostarczamy naszym klientom sprawdzone i przede wszystkim wysoko jakościowe produkty. Posiadamy własne call center.

Zależy nam na współpracy z osobami, dzięki którym nasza 5-gwiadkowa ocena w google pozostanie niezmieniona

Wiemy jak Cię męczą firmy obiecujące owocowe czwartki- dlatego MY obiecujemy Ci owocną współpracę w rodzinnej atmosferze. Bez korpo języka pokroju ASAP i bez mailingu, którego sztuczność wychodzi uszami.

Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy tj. telefon i laptop służbowy

Oferujemy wdrożenie pracownicze oraz szkolenia

Zakres obowiązków

Twoje zadania:

·         Spotkania indywidualne z klientami i doradztwo w zakresie odnawialnych źródeł energii, dofinansowań itp.

·         Dopasowywanie ofert do potrzeb i możliwości klientów

·         Przygotowywanie wyceny

Wymagania

Oczekujemy:

·         Umiejętności pracy w zespole

·         Komunikatywności

·         Chęci rozwoju zawodowego

·         Kreatywności w działaniu

·         Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku

·         Zaangażowania

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie

·         Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego

·         Szkolenia podnoszące kwalifikacje, wyjazdy szkoleniowe

·         Narzędzia do pracy

Jeśli jesteś osobą, która dąży do postawionych celów- zapraszamy do zostawienia CV!

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Zielone Wzgórza
ID: 899458482