2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Szczecin
  7. Administracja, prace biurowe - Bukowe
Dodane 24 kwietnia 2024

Manager ds. serwisu i wsparcia sprzedaży - praca Mierzyn k. Szczecina

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Bukowe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy pracę w prężnie rozwijającej się firmie będącej w Polsce dystrybutorem włoskich marek oferujących urządzenia do produkcji rzemieślniczej lodów i cukiernictwa.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Service & Sales Manager

Główne obowiązki na stanowisku pracy:

  • Koordynacja działu serwisu, planowanie tras serwisanta, instalacji urządzeń,  terminów przeglądów maszyn

  • Zarządzanie stanami magazynowymi części oraz maszyn

  • Wsparcie w przygotowywaniu ofert i kalkulacji dla klientów

  • Wsparcie procesów sprzedażowych - pierwszy kontakt telefoniczny i mailowy do nowo pozyskanych klientów

  • Koordynacja działu szkoleń

  • Przygotowywanie i podpisywanie umów z klientami

  • Zarządzanie bazą danych klientów,

  • Prowadzenie kart klientów w CRM

  • Wsparcie procesów marketingowych poprzez odpowiednią segmentację baz danych i grup klientów

  • Obsługa systemu CRM, POS, Subiekt

  • Optymalizacja kosztów dostaw i usług

  • Układanie harmonogramów pracy i list TO DO

  • Koordynacja procesów w firmie zgodnie z powierzonymi zadaniami

  • Tworzenie procedur, instrukcji, regulaminów, szablonów mailowych itp.

  • Zarządzanie i rozwój zgodny z koncepcją filozofii KAIZEN I LEAN Management

Wymagania z zakresu kompetencji:

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Pro-klienckie podejście do każdego zadania

  • Bardzo dobra obsługa pakietu Office

  • Analityczne myślenie

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Wysoka kultura osobista

  • Chęć do nauki i samorozwoju

Oferujemy:

  • Stabilną pracę przy ciekawych projektach biznesowych w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Stanowisko i narzędzia pracy stosowne do potrzeb wynikających ze stanowiska i realizowanych zadań

  • Szkolenia krajowe i europejskie

  • Udział w ogólnoświatowych targach oraz regionalnych wydarzeniach branżowych

  • Umowa na czas nieokreślony

  • Dodatkowy system premiowy uznaniowy

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Bukowe
ID: 839713408