2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Wolsztyn
Dodane 10 czerwca 2024

Manager ds. Rozwoju Sprzedaży B2B

Lokalizacja

Wolsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Firma Foram sp. z o.o. sp. k., która jest właścicielem marki Artforma to czołowy producent luster podświetlanych LED w Polsce i Europie. Aktualnie poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów do współpracy B2B na terenie Europy.

Miejsce pracy: Karpicko (Wolsztyn) lub hybrydowo

Zakres obowiązków:

  • Aktywny udział w opracowywaniu planów rozwoju przedsiębiorstwa w zakresie sprzedaży i marketingu B2B;

  • Realizacja ustalonych strategii sprzedażowych w obszarze B2B;

  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych na terenie Europy;

  • Negocjowanie warunków i zawieranie umów z klientami biznesowymi;

  • Budowanie pozycji i rozpoznawalności marek Artforma za granicą, poprzez Internet oraz w kanale tradycyjnym poprzez m.in. przygotowanie przedsiębiorstwa do uczestnictwa w targach branżowych, eventach, itp.

  • Określanie preferencji, potrzeb i wymagań klientów oraz dopracowywanie oferty sprzedażowej na podstawie wniosków;

  • Ścisła współpraca z Dyrektorem Sprzedaży oraz Managerem ds. Kluczowych Klientów;

  • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami firmy w celu przygotowywania i realizacji planów sprzedażowych i marketingowych;

  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań z prowadzonych działań i osiąganych wyników.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

  • Znajomość języka obcego pozwalająca na swobodne prowadzenie rozmów biznesowych;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Samodzielność w działaniu;

  • Motywacja do osiągania zakładanych celów.

Oferujemy:

  • Możliwość osiągnięcia wysokich zarobków przez motywacyjny system wynagradzania, zależny od efektów pracy oraz zaangażowania

  • Pracę od poniedziałku do piątku, w godz. 7:00-15:00

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

  • Kartę MultiSport

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Wolsztyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wolsztyn
ID: 919530553