2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Katowice
  7. Przedstawiciel handlowy - Piotrowice-Ochojec
Dodane 02 maja 2024

Przedstawiciel handlowy w Branży Informatycznej

Lokalizacja

Katowice, Piotrowice-Ochojec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa, Częste podróże służboweRekrutacja online

Opis

Lokalizacja: Śląsk

Poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko PH w branży informatycznej. Jeśli jesteś osobą z pasją do technologii i chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, to ta oferta jest dla Ciebie!

Wymagania:

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i budowaniu relacji z klientami oraz znajomość zagadnień związanych z kanałem B2B,

  • Wysoką motywację ukierunkowaną na realizację zadań i osiąganie założonych celów,

  • Komunikatywność, wysoką kulturę osobistą,

  • Zdolności analityczne i umiejętność podejmowaniu decyzji

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w działaniu.

  • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office,

  • Inicjatywę i orientację na cel,

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Wykształcenie min. średnie,

Mile widziane

  • Doświadczenie związane ze sprzedażą usług i produktów informatycznych lub pokrewnych

  • Wykształcenie informatyczne lub zainteresowanie technologią informatyczną oraz znajomość podstawowych zagadnień informatycznych

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych.

  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych oraz negocjacje warunków umów.

  • Monitorowanie rynku i identyfikacja nowych możliwości biznesowych.

  • Współpraca z innymi działami firmy

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia: podstawa + prowizja od sprzedaży i premia

  • Dodatkowe systemy motywacyjne uzależnione od wyników pracy,

  • Docelowo możliwość pracy na stanowisku Account Managera dla Polska Płd/Wsch

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę, b2b),

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Piotrowice-Ochojec
ID: 763637641