2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Toruń
Dodane 25 kwietnia 2024

Manager ds. najmu krótkoterminowego

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Firma zajmująca się najmem krótkoterminowym apartamentów poszukuje Managera ds. zarządzania najmem na terenie Torunia.

Obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • dbanie o relacje z obecnymi klientami firmy

  • raportowanie

  • koordynowanie pracy podwykonawców (pralni, firmy sprzątającej)

  • współpraca z klientami polegająca na przygotowaniu apartamentów do wynajmu zgodnie ze standardami firmy

Wymagania :

  • sumienność

  • pracowitość

  • znajomość MS Office

  • komunikatywność

  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilna pracę

  • elastyczne godziny pracy

  • pracę hybrydową

  • możliwość rozwoju

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 911074785