2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Dolnośląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Wrocław
  6. E-commerce (handel internetowy) - Krzyki
Dodane 10 kwietnia 2024

Manager ds. e-commerce

Wynagrodzenie

7 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowaKadra kierownicza

Opis

Firma poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

Manager ds. Sprzedaży w E-Commerce

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków:

  • Opracowanie i wdrażanie strategii rozwoju e-commerce w perspektywie krótko-

  • i średnioterminowej,

  • Rozwój kanałów sprzedażowych e-commerce,

  • Internacjonalizacja – Europa oraz inne kontynenty.

  • Monitorowanie skuteczności strategii oraz opracowywanie nowych kierunków rozwoju,

  • Zarządzanie wzrostem sprzedaży i rentowności, w tym polityką cenową i produktową firmy,

  • Monitorowanie trendów na rynku e-commerce i analiza konkurencji,

  • Zarządzanie online marketingiem i promocją, optymalizacja lejka zakupowego,

  • Rozwój sklepu internetowego,

  • Odpowiedzialność za budżet i monitoring kosztów,

  • Zarządzanie kampaniami sprzedażowymi i promocyjnymi (Google ADS, FB, inne),

  • Rozwój teamu e-commerce.

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży online

  • Praktyczna znajomość najpopularniejszych platform sprzedażowych Polskich i zagranicznych.

  • Wiedza z zakresu trendów rynkowych w obszarze e-commerce i narzędzi wspierających sprzedaż

  • Zdolności analityczne

  • Biegłość w posługiwaniu się MS Excel (praca z danymi, raportowanie)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Elastyczność i umiejętność rozwiązywania problemów

  • Samodzielność, entuzjazm i kreatywność w działaniu oraz chęci rozwoju zawodowego.

  • mile widziana znajomość j. angielskiego

Otrzymasz od nas:

  • Atrakcyjne warunki finansowe ( wynagrodzenie podstawowe + wynagrodzenie prowizyjne lub tylko wysokie wynagrodzenie prowizyjne

  • Umowę o pracę lub B2B

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Możliwości rozwoju zawodowego

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Manager ds. Sprzedaży w E-Commerce

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 910807570