2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Lubelskie
  6. Manager restauracji - Lublin
Dodane 21 maja 2024

Manager do restauracji hotelowej

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyKadra kierownicza

Opis

Szanowni Państwo,

Hotel w Lublinie poszukuje managera z doświadczeniem do prowadzenia restauracji oraz realizacji imprez okolicznościowych.

Cechy idealnego kandydata:

  • Otwartość, towarzyskość i pozytywne nastawienie

  • Dyspozycyjność do pracy w różnych godzinach (również wybrane weekendy i święta)

  • Doświadczenie w gastronomii i w kierowaniu podległym zespołem

  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem

  • Umiejętność rozwiązywania trudnych sytuacji

  • Wysoka kultura osobista

  • Kreatywność i chęć rozwoju osobistego jak i miejsca pracy

  • Zaangażowanie

Główne zadania:

  • Prowadzenie restauracji hotelowej oraz śniadań

  • Werbowanie, szkolenie i motywowanie pracowników

  • Układanie grafików pracy

  • Tworzenie i aktualizacja procedur

  • Dbałość o wygląd restauracji i śniadań

  • Realizacja zakontraktowanych imprez okolicznościowych

  • Zamawianie towaru i kontrola sprzedaży

  • Raportowanie wyników

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o bardzo dobrej renomie

  • Dużą swobodę w działaniu (uwielbiamy kreatywność :))

  • Gwarantowaną podstawę + prowizję od sprzedaży i dodatkowe premie od zrealizowanych imprez

  • Kartę multisport

  • Rabaty pracownicze na usługi hotelu

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt przez OLX.

Do usłyszenia!

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 834285475