2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Zarządzanie hotelem
  5. Zarządzanie hotelem - Lubelskie
  6. Zarządzanie hotelem - Lublin
Dodane 15 maja 2024

Manager do Hotelu i Restauracji w Lublinie-z doswiadczeniem

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel z restauracją w Lublinie zatrudni osobę na stanowisko menager - pełen etat.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i koordynacja procesów restauracji oraz hotelu

  • Zarządzanie zespołem pracowników

  • Szkolenie nowych pracowników

  • Kontrola jakości produktu

  • Podział i planowanie obowiązków- grafików, kontrola czasu pracy

  • Kontakty i negocjacje z dostawcami

  • Dbanie o standard obsługi Gości, ciągła weryfikowanie wiedzy oraz jakości obsług

  • Dbanie o marketing hotelu na stronie internetowej, Instagramie i innych mediach społecznościowych

  • więcej szczegółów omówimy na rozmowie rekrutacyjnej

Nasze wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w hotelarstwie i gastronomii

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność delegowania obowiązków

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Dobra Znajomość języka angielskiego

  • Jesteś liderem, potrafisz zmotywować ludzi. Jesteś z ekipą i dla ekipy

  • Wysoka kultura osobista

Osoby zainteresowane proszę o przysyłanie CV. Odpowiemy wybranym kandydatom.

Proszę o wysyłanie CV jedynie osobom z doświadczeniem.

Mile widziana współpraca B2B

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 882724178