2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Pomorskie
  6. Zarządzanie sklepem - Słupsk
Dodane 22 kwietnia 2024

Manager Delikatesów

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyKadra kierownicza

Czy pasjonujesz się produktami premium i wiesz, co znaczy obsługa na najwyższym poziomie? Czy jesteś osobą kreatywną, której nietuzinkowa osobowość inspiruje zarówno zespół, jak i klientów? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję!

Dołącz do nas jako Manager w nowo otwartych delikatesach w Słupsku, gdzie elegancja i nowoczesność tworzą niebanalny styl. Pomóż nam stworzyć miejsce, które zachwyci każdego klienta swoją atmosferą i jakością.

Twoje główne obowiązki:

•         Zarządzanie codzienną działalnością: Jako Manager będziesz odpowiedzialny za sprawne funkcjonowanie delikatesów, zapewniając płynność wszystkich procesów.

•         Utrzymanie wysokich standardów obsługi klienta: Wprowadzenie i utrzymanie standardów, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

•         Zarządzanie zespołem: Budowanie i motywowanie zespołu do osiągania celów, tworzenie przyjaznego i produktywnego środowiska pracy.

•         Realizacja założonych celów biznesowych.

Nasze wymagania:

•         Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu sklepem w branży spożywczej.

•         Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

•         Przedsiębiorczość i otwartość na nowe wyzwania.

•         Inicjatywa i proaktywność w poszukiwaniu rozwiązań.

•         Umiejętność pracy zespołowej.

•         Czynne prawo jazdy kat. B.

•         Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

•         Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

•         Ambitne wyzwania i możliwości rozwoju zawodowego.

•         Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe.

•         Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Aplikuj już dziś i twórz z nami miejsce, które stanie się ikoną dla miłośników wyjątkowych produktów i doskonałej obsługi!

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 911868746