2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Zarządzanie hotelem
  5. Zarządzanie hotelem - Opolskie
  6. Zarządzanie hotelem - Opole
Dodane 22 maja 2024

Manager butikowego aparthotelu - Opole

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Poszukujemy zaangażowanego managera do naszego kameralnego, butikowego obiektu noclegowego w Centrum Opola.

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie działaniem hotelu, jego pracownikami i infrastrukturą

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi gości

  • Monitorowanie budżetu oraz kontrola kosztów operacyjnych

  • Zarządzanie personelem hotelowym, w tym rekrutacja, szkolenia i motywowanie pracowników

  • Rozwiązywanie konfliktów zarówno z klientami, jak i z personelem

  • Zapewnienie przestrzegania standardów bezpieczeństwa i higieny w hotelu

  • Współpraca z dostawcami, partnerami i firmami zewnętrznymi

  • Raportowanie do zarządu lub właściciela hotelu o działalności i wynikach poszczególnych działów.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu hotelem

  • Umiejętności przywódcze i zdolności motywacyjne do skutecznego kierowania zespołem

  • Znajomość branży hotelarskiej oraz trendów panujących na rynku

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy w hotelu

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne w celu budowania relacji z gośćmi i personelem

  • Sprawność w rozwiązywaniu problemów oraz podejmowaniu decyzji w dynamicznym środowisku

  • Kreatywność w promowaniu hotelu i tworzeniu innowacyjnych rozwiązań dla gości

  • Umiejętność zarządzania budżetem oraz analizy danych finansowych hotelu

  • Gotowość do pracy w różnych godzinach i elastyczność w podejmowaniu działań w sytuacjach awaryjnych

  • Wykształcenie związane z zarządzaniem lub hotelarstwem

Oferujemy:

  • Pracę w butikowym obiekcie noclegowym w centrum miasta.

  • Długoterminową współpracę w oparciu o wybrany rodzaj umowy.

  • Możliwość indywidualnego rozwoju w dynamicznie rosnącej organizacji, łączącej 6 obiektów noclegowych, punkty gastronomiczne, e-commerce oraz klinikę medycyny estetycznej.

  • Narzędzia niezbędne do skutecznej realizacji ustalonych zadań.

  • Zgrany zespół, rodzinną atmosferę, opiekę i wsparcie zarządu w codziennych działaniach.

O nas:

Witamy w świecie Restful Stays - miejscu, gdzie komfort i profesjonalizm spotykają się z serdecznym podejściem!

Jesteśmy dumni z tego, że możemy Was przywitać w naszej rodzinie, która od lat z pasją zajmuje się pomaganiem w obsłudze i zarządzaniu wynajmem apartamentów oraz obiektów hotelowych.

Dla nas każdy klient, zarówno właściciel nieruchomości, najemca, jak i gość - to partner na drodze do wyjątkowego doświadczenia. Dzięki naszej solidnej obsłudze i zaufaniu, jakim nas obdarzają nasi partnerzy i pracownicy, tworzymy atmosferę, w której każdy może czuć się pewnie: inwestorzy wiedząc, że ich apartamenty są w najlepszych rękach, pracownicy mając świadomość, że stawiamy na długoterminowe relacje, a goście - doświadczając naszej pasji do gościnności.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 920151293