2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Warszawa
  6. Praca za granicą - Bemowo
IMS Gütersloh
Dodane 28 maja 2024

Malarz, wykończenia wnętrz, niemiecka Umowa

Wynagrodzenie

13 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OFERTA PRACY DLA MALARZY

Malarz, wykończenia wnętrz

Firma IMS GmbH oferuje prace dla malarzy w kazdym dowolnym terminie wybranym przez kandydata.

Zarobki: od 15,00 €/h Brutto + 60€ diety dziennej Netto.

Doatkowo: § Premia 500€ za polecenie Pracownika Firme

Lokalizacja: BIelefeld, Detmold, Gütersloh

OPIS STANOWISKA:

·         Malowanie ścian wewnątrz i na zewnątrz budynków

·         Malowanie fasad

·         Przygotowywanie powierzchni do malowania

·         Szpachlowanie i nakladanie gladzi

·         Renowacja pomieszczeń

·         Bieżąca konserwacja

·         Montaż płyt kartonowo-gipsowych regipsy i stelaze

·         Inne prace remontowe

·         Kompleksowe wykanczanie mieszkan

WYMAGANIA:

·         Wyksztalcenie zawodowe lub tez udokumentowane doswiadczenie zawodowe na tym stanowisku

·         Komunikatywna lub przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego.

·         Posiadanie własnego pojazdu na wyjazd, mile widziane

·         Umiejętności pracy zespołowej jak i samodzielnej

·         Motywacja i chec do pracy

NASZA OFERTA:

·         Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.

·         Możliwość pobierania biezacych cotygodniowych zaliczek.

·         Stala niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony.

·         Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.

·         Dlugoterminowy kontrakt, możliwe nadgodziny.

·         Zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy przez pracodawce z dostepem korzystania z kuchni i internetu

·         Wyposażenie ochronne (obuwie, ubranie robocze na koszt Firmy IMS

·         Dodatki za nadgodziny, prace nocna i dni swiateczne Liczba godzin zagwarantowana w umowie

·        Terminowo wypłacane wynagrodzenie

·        Dobre warunki pracy, miła atmosfera

·        Indywidualne podejście do każdego kandydata

·        Indywidualnie ustalany termin wyjazdu ·        Opieka polskiego koordynatora na czas zatrudnienia

W przypadku zainteresowania poprosimy o kontakt (rozmawiamy po polsku) na wszystkie Panstwa pytania chetnie odpowiemy.

KONTAKT:

E-Mail: dariusz.wierzba(a)ims-zeitarbeit.eu

Mobil: 0049 176 15609028

IMS GmbH

Königstraße 38

33330 Gütersloh

www.ims-zeitarbeit.eu

Umsatz-ID: DE126945336

Pozdrawiamy serdecznie

IMS GmbH Team

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 869325875