2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Mielec
Dodane 08 maja 2024

Lakiernik w malarni proszkowej

Wynagrodzenie

5 400 - 6 550 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Polish Frame Factory w Mielcu poszukuje pracownika na stanowisko:

Malarz w malarni proszkowej

Opis pracodawcy:

  • Polish Frame Factory sp. z o.o. to nowy pracodawca w regionie, oferujący kompleksowe usługi projektowania, produkcji i montażu lekkich pojazdów elektrycznych,

  • PFF sp. z o.o. poszukuje malarza proszkowego do swojej nowej linii produkcji ram i montażu lekkich pojazdów elektrycznych tj. rowerów elektrycznych i hulajnóg.

Oczekiwania | Kandydat powinien posiadać:

  • Znajomość technik obróbki metali,

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku lakiernika proszkowego,

  • Umiejętności zawieszania metalowych części w logiczny i efektywny sposób,

  • Umiejętność organizowania własnych obowiązków,

  • Umiejętności samodzielnej pracy,

  • Umiejętność pracy w trudnym środowisku pracy (w specjalnej masce i kombinezonie roboczym),

  • Chęć do pracy w systemie zmianowym

Opis stanowiska | Kandydat będzie odpowiedzialny za:

  • przygotowanie powierzchni do malowania,

  • malowanie elementów metalowych,

  • kontrola gotowych elementów,

  • obsługa linii i  urządzeń do malowania proszkowego.

Oferta | Kandydatom oferujemy:

  • szanse w uczestniczeniu w budowie nowej linii technologicznej i nowoczesnego przedsiębiorstwa,

  • pracę w zmotywowanym zespole,

  • elastyczną formę zatrudnienia oraz premie uznaniowe,

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

Kontakt :

CV prosimy przesłać na adres email bądź formularz.

Prosimy o umieszczenie klauzuli :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.)"

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 909435216