2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Gdańsk
  6. Budowa / remonty - Wrzeszcz
Dodane 28 kwietnia 2024

Malarz/Szpachlarz - NIEMCY - zakwaterowanie/nadgodziny

Wynagrodzenie

12 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służboweKadra kierowniczaRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

MK PROFI Malermeisterbetrieb poszukuje partnerów do pracy na stanowisku Malarz/Szpachlarz na terenie Niemiec.

Obowiązki:

  • Malowanie (również natryskowe).

  • Szpachlowanie.

  • Prace wykończeniowe.

  • Zabudowa g/k (gipsowo-kartonowa) - dodatkowy atut

  • Gładzie.

  • Tapetowanie.

  • Przygotowanie powierzchni do malowania.

  • Umiejętność kładzenia płytek - dodatkowy atut

Wymagania:

  • Odpowiedzialność.

  • Samodzielność.

  • Umiejętności adekwatne do wykonywanych zadań.

  • Punktualność.

  • Dokładność.

  • Mile widziane prawo jazdy (w przypadku własnego auta dopłata oraz rozliczenia paliwa)

  • Możliwość brania dużej ilości nadgodzin.

  • Praca w systemie na stałe lub 3 tyg/1 tyg, 4 tyg/1 tyg

  • Własna działalność gospodarcza (podwykonawca)

Oferujemy:

  • Stabilne wynagrodzenie 16-20 euro/h (w zależności od doświadczenia)

  • Ilość godzin od 160h w miesiącu

  • Nadgodziny

  • Zakwaterowanie - dopłaty

  • Samochód służbowy

  • Pomoc księgową/ubezpieczenia

  • Możliwość awansu na kierownika brygady

  • Szkolenia

  • Premie

  • Dodatek na dzieci

Skontaktuj się z nami i zacznijmy współpracować :)

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 913398276