2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Pruszcz Gdański
Dodane 25 kwietnia 2024

Malarz/szpachlarz

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma B&W funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od 1991 roku . Naszą specjalizacją są roboty budowlane, głównie w zakresie wznoszenia budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, w tym również specjalistycznych, wraz z robotami branżowymi (drogowymi, sanitarnymi, elektrycznymi i teletechnicznymi). Z uwagi na ogólnobudowlany charakter firmy posiadamy również doświadczenie w realizacji między innymi: dróg, sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, urządzeń melioracyjnych (m. in. stacje pomp, rowy, wały, kanały), obiektów mostowych i inżynieryjnych (m. in. tunele, mury oporowe), obiektów hydrotechnicznych oraz obiektów inżynierii środowiska (stacje uzdatniania wody, oczyszczalnie ścieków). Ze względu na dynamiczną sytuację na rynku musimy powiększyć swoje szeregi i poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański i okolice (miejsce budów)

Zadania:

  • gipsowanie oraz szpachlowanie powierzchni

  • prace malarskie

Wymagania:

  • doświadczenie na danym stanowisku

  • prawo jazdy kat. B - mile widziane

Oferujemy:

  • stałą pracę

  • zatrudnienie od zaraz

  • pełne wyposażenie pracownika w sprzęt i narzędzia niezbędne do pracy

  • zapewniamy dojazd na budowy z siedziby firmy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o wysyłanie CV/zgłoszeń poprzez formularz OLX.

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 902292651