2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Świętokrzyskie
  5. Praca za granicą - Kielce
Dodane 08 maja 2024

Malarz przemysłowy - Lakiernik - NIEMCY

Wynagrodzenie

11 000 - 13 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

 Twój zakres obowiązków:

  • malowanie elementów oraz konstrukcji stalowych metodą natryskową

  • przygotowanie elementów do malowania: szlifowanie, czyszczenie, odtłuszczanie i zabezpieczenia powierzchni

  • dbałość o wysoką jakość produkcji

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku malarza przemysłowego/lakiernika natryskowego

  • zdolności manualne

  • zmysł techniczny, dokładność, staranność

  • umiejętność współpracy w grupie

Oferujemy:

  • od pierwszego dnia umowę o pracę na pełny etat

  • wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas (do 10 dnia każdego miesiąca)

  • bezpłatne zakwaterowanie(pokoje dwuosobowe)

  • zapewnione bezpłatne codzienne dojazdy dom-praca-dom

  • odzież roboczą, buty, dodatki BHP do wynagrodzenia

  • stabilne i długotrwałe zatrudnienie

  • polskojęzyczny zespół i kierownika, który w razie potrzeby pomoże w załatwianiu

  • bieżących spraw (lekarz, sprawy urzędowe)

  • pakiet socjalny: świadczenia świąteczne, ubezpieczenie grupowe

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 892666988