2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubelskie
  5. Praca za granicą - Lublin
Dodane 07 maja 2024

Hydraulik/pomocnik hydraulika BELGIA

Wynagrodzenie

18 000 - 19 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Kraj: BelgiaOdpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

In Temporis Polska Sp. z o.o. Sp.k.  Od wielu lat zajmujemy się zatrudnianiem pracowników tymczasowych w Polsce, Francji oraz Belgii, od W 2022 roku rozpoczęliśmy także działalność jako podwykonawcy w sektorze budowlanym. Kładziemy nacisk na indywidualne podejście do każdego pracownika, od etapu rekrutacji do zakończenia pracy w In Temporis Polska Sp. z o.o.

Poszukujemy HYDRAULIKÓW doświadczonych

oraz mniej doświadczonych do przeuczenia do pracy w Belgii.

Praca z zapewnionym i darmowym zakwaterowaniem.

Wyjazd w ciągu tygodnia, praca w okolicach Wielsbeke (Flandria Zachodnia)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·         Cała hydraulika - rozkładanie rur, ogrzewanie podłogowe;

·         instalacja grzejników, podłączanie do kotłów gazowych;

·         montaż wentylacji oraz biały montaż (meble, brodziki, umywalki, zlewy, toalety);

WYMAGANIA:

·         język angielski pozwalający się dogadać

·         chęci i motywacja do pracy,

·         prawo jazdy kat. B (mile widziany własny samochód - dodatek amortyzacyjny oraz zwrot kosztów paliwa)

OFERUJEMY:

·         Stałą pracę w oparciu o umowę zlecenia lub umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym - gwarancje odprowadzania składek

·         Bezpłatne zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę

·         stawka 14-14,5 euro netto (na rękę) za godzinę,

·         darmowe zakwaterowanie w bardzo dobrym standardzie,

·         pracę w przyjaznej atmosferze,

·         Około 50 godzin tygodniowo,

·         Wypłata na czas do 10 dnia każdego miesiąca,

·         Zaliczka po przepracowanym tygodniu,

·         Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia,

·         Zapewniona odzież robocza oraz niezbędne narzędzia do pracy,

  Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania lub kontaktu +48***********95

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 915488592