2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Świerkówki
Dodane 29 kwietnia 2024

Malarz proszkowy

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świerkówki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z kapitałem francuskim specjalizującą się w produkcji mebli metalowych i wyposażenia hipermarketów. Siedziba firmy jest zlokalizowana w dogodnym położeniu 15 min od północy Poznania i 10 min od Obornik.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Malarza proszkowego

Opis stanowiska:

  • przygotowanie elementów do malowania (mycie, zawieszanie detali do malowania)

  • malowanie elementów wg zamówienia

Oczekujemy:

  • gotowości do poszerzania wiedzy i rozwoju kwalifikacji zawodowych

  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku

  • dokładności i dbałości o jakość wykonywanych zadań

  • zdolności manualnych

  • umiejętności pracy w zespole

  • mile widziana umiejętność obsługi myjki ciśnieniowej Karcher

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do umiejętności

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę

  • ubezpieczenie na życie, kartę multisport oraz pakiet opieki medycznej Lux Med

  • stabilne zatrudnienie

Lokalizacja

Świerkówki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Świerkówki
ID: 910243418