2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Kujawsko-pomorskie
  5. Praca za granicą - Toruń
Dodane 22 maja 2024

Malarz Praca w Danii

Wynagrodzenie

19 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: DaniaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyRekrutacja online

Opis

  • Pracownik budowlany - malarz

  • Rozpoczęcie pracy: od zaraz

  • Zakończenie pracy: pierwsza umowa na 3 miesiące z możliwością przedłużenia. (Prace odbywają się przez cały rok z umówionymi wcześniej zjazdami na urlop/święta).

  • Ilość wakatów: 4

Zakres obowiązków:

-prace malarskie na zamku

-przygotowywanie różnych rodzajów podłoży pod malowanie,

-przygotowanie gruntowników i farb oraz malowanie powierzchni ścian, sufitów, elewacji, pokrycia dachów, stolarki i ślusarki budowlanej, konstrukcji i elementów metalowych, konstrukcji i elementów drewnianych

Zakwaterowanie

Jeśli pracownik chce skorzystać z naszej bazy noclegowej, szczegóły zakwaterowania zostaną mu przekazane wraz z informacjami adresowymi pracy i umową.

Wstępnie można zapoznać się z proponowanymi przez nas lokalizacjami w zakładce "ZAKWATEROWANIE".

Oczekujemy:

  • Kilkuletnie doświadczenie

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana,

  • Prawo jazdy kat. B oraz własne auto dojazdy do pracy (mile widziane),

  • Zaangażowanie,

  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,

  • Sprawność fizyczna

Nie zapewniamy odzieży roboczej

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 916900594