2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Jarocin
Dodane 22 maja 2024

Malarz / Lakiernik przemysłowy (możliwość przyuczenia)

Lokalizacja

Jarocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nowoczesne Przedsiębiorstwo STEEL RBB Sp. z o.o. Sp. k. w Jarocinie w związku z intensywnym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Malarz / Lakiernik przemysłowy lub  osoba chętna do przyuczenia

Opis stanowiska:

Hydrodynamiczne nakładanie warstw lakieru na wyprodukowane elementy za pomocą agregatu.

Zadania:

  • realizacja operacji malowania,

  • weryfikacja dostaw materiałów wejściowych,

  • dokonywanie wymaganych zapisów,

  • utrzymanie porządku na podległym obszarze.

 Wymagamy:

  • uprawnienia na suwnicę,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • dyspozycyjność,

 Mile widziane:

  • umiejętności organizacyjne,

  • uprawnienia na wózek widłowy,

  • umiejętność pracy w zespole

 Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnym zakładzie z dużym potencjałem rozwoju,

  • szkolenia i wsparcie doświadczonej kadry,

  • możliwość korzystania z pakietu benefitów (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, dofinansowanie do karty Multisport),

  • motywacyjny system wynagradzania.

  Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

 STEEL RBB sp. z o.o. sp. k. jako administrator danych osobowych informuje, iż dane osobowe kandydatów podane w przesłanych dokumentach będą przetwarzane w celu obecnie prowadzonej rekrutacji oraz w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przesłane przez kandydata dokumenty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z poniższym oświadczeniem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez STEEL RBB sp. z o.o. sp.k. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Lokalizacja

Jarocin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jarocin
ID: 885860110