2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Olewin
Dodane Dzisiaj o 12:03

Malarz konstrukcji stalowych

Lokalizacja

Olewin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

OPIS

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie powierzchni stalowych do malowania

  • malowanie konstrukcji stalowych

  • realizacja procesów malarskich zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną i jakościową

  • kontrola jakości, poprawki

  • wykonywanie prac konserwacyjnych i porządkowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie na w.w. stanowisku

  • doświadczenie w malowaniu natryskowym

  • umiejętność obsługi pomp malarskich elektrycznych i hydrodynamicznych

  • mile widziane: uprawnienia na suwnice, wózek widłowy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • wszelkie narzędzia pracy,

  • możliwość rozwoju,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

Lokalizacja

Olewin,

Małopolskie

Małopolskie, Olewin
ID: 896372658