2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Świętokrzyskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Stąporków
Dodane 30 maja 2024

Malarz konstrukcji stalowych

Lokalizacja

Stąporków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zakłady Urządzeń Kotłowych „Stąporków” S.A. zatrudni pracownika na stanowisko :

Twój zakres obowiązków :

  • Przygotowanie konstrukcji do malowania
  • Malowanie hydrodynamiczne ( agregatem malarskim )
  • Pakowanie elementów i przygotowywanie do transportu
  • Dbałość o poprawne funkcjonowanie sprzętu malarskiego
  • Realizacja zadań zgodnie z ustalonym planem produkcji
  • Bieżąca kontrola jakości

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność malowania metodą natrysku
  • Praca z zachowaniem norm jakości

Mile widziane:

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
  • Uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego II S ( suwnice )
  • Doświadczenie przy obsłudze urządzenia do śrutowania

To oferujemy :

  • Pracę na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

Kontakt z kierownikiem: 697 567 088

Kontakt z rekrutacją: 661 610 363

Lokalizacja

Stąporków,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Stąporków
ID: 756174765