2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdynia
  7. Obsługa produkcji - Śródmieście
Dodane 03 kwietnia 2024

malarz konstrukcji stalowych

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Hydromega Sp. z o.o.

ZATRUDNI OD ZARAZ

MALARZA KONSTRUKCJI STALOWYCH

Opis stanowiska/obowiązki:

- przygotowanie farb wg zaleceń z kart technicznych

- malowanie konstrukcji

- utrzymywanie ładu i porządku na malarni

- pilnowanie stanów magazynowych farb

Nasze wymagania:

- doświadczenie na stanowisku malarza konstrukcji stalowych lub pochodnych oraz doświadczenie w malowaniu natryskowym

- umiejętność korzystania z kart technicznych farb

- dyspozycyjność (możliwe godziny dodatkowe oraz praca w sobotę)

- sumienność

- dokładność!

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- stabilną pracę

- umowę o pracę

- rozwój osobisty

- pracę w zgranym zespole

OSOBY ZAINTERESOWANE PODJĘCIEM PRACY PROSIMY O PRZESŁANIE CV.

MOŻLIWE ZATRUDNIENIE OSÓB Z ORZECZENIEM O UMIARKOWANYM STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w brzmieniu:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hydromega Sp. z o.o., ul. Konstruktorów 1, 81-336 Gdynia, jako administratora danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO) do celów realizacji niniejszego procesu rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych, ich poprawiania lub uzupełniania oraz złożenia oświadczenia o cofnięciu niniejszej zgody w każdym momencie. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Informacje o firmie

HYDROMEGA Sp. z o.o. od ponad 35 lat zajmuje się projektowaniem i produkcją układów hydrauliki siłowej oraz automatyką przemysłową. Doświadczenie w branży, niezawodność oraz innowacyjne rozwiązania są podstawą oferty dla przemysłu stoczniowego, budowlanego, mechanicznego, wydobywczego oraz rolnictwa. Produkty firmy to między innymi: zasilacze hydrauliczne, kompletne systemy okrętowe, cylindry hydrauliczne, zespoły pompowe, pojazdy specjalistyczne z napędem hydrostatycznym, zbiorniki stalowe, filtry powrotne i wlewowe, płynowskazy, a także włazy inspekcyjne. Jakość produktów firmy potwierdzają liczne certyfikaty i nagrody. HYDROMEGA ma również bogate doświadczenie w serwisowaniu i remontowaniu układów hydrauliki siłowej. Produkty firmy są eksportowane m.in. do Norwegii i Holandii. Obecnie HYDROMEGA dysponuje główną siedzibą w Gdyni (na obszarze PSSE), zakładem produkcyjnym w Prabutach (woj. pomorskie) oraz oddziałem w Kuraszkowie pod Opocznem.

www.hydromega.com.pl

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 690359805