2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Małopolskie
  6. Kucharz - Kraków
  7. Kucharz - Krowodrza
Dodane Dzisiaj o 10:00

Pizzeria Inna Pizza & Pasta zatrudni pizzera/pizzerkę!

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Pizzeria Inna Pizza & Pasta poszukuje pizzera/pizzerkę!

Opis stanowiska: Dołącz do naszego zespołu! Ze względu na rozwój naszej pizzerii, szukamy osoby z doświadczeniem w przygotowywaniu pizzy lub chętnej do nauki tego fachu. Specjalizujemy się w kuchni włoskiej, oferując pyszne pizze i makarony.

Oferujemy:

  • Pracę od zaraz w młodym, dynamicznym zespole

  • Elastyczny grafik, dostosowany do Twoich potrzeb

  • Stałe zatrudnienie - praca nie jest sezonowa

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie

  • Obiad pracowniczy w każdym dniu pracy

  • Przyjazną atmosferę pracy

Lokalizacja: Lipowa 4D, Hala Lipowa

Kontakt: Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem [Twój numer telefonu].

Dołącz do nas i twórz najlepszą pizzę w mieście!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 841938740