2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Ostrów Wielkopolski
Dodane 15 kwietnia 2024

Majster zbrojarzy i cieśli z językiem niemieckim (prefabrykacja)

Wynagrodzenie

9 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Jesteśmy jedną z niewielu znanych i cenionych firm, która jest obecna na polskim i zagranicznym rynku od ponad 15 lat. Nasza wizytówka to dziesiątki obiektów zrealizowanych na terenie Polski i Niemiec.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Majster zbrojarzy i cieśli z językiem niemieckim

Mile widziane całe ekipy na nowy kontrakt.

Poszukujemy także pracowników z paszportami UE.

Opis stanowiska:

  • praca w zakładzie prefabrykacji
  • nadzór nad procesem produkcji pod względem jakości,ilości i terminów uzgodnionych ze zleceniodawcą
  • dbałość o sprawy socjalne i meldunkowe pracowników

Wymagania:

  • język niemiecki
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność posługiwania się cęgami oraz umiejętność obsługi suwnicy
  • zaangażowanie w pracę
  • dyspozycyjność
  • szybka gotowość do wyjazdu

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 587128387