2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Pomorskie
  5. Inżynieria - Słupsk
Dodane 02 kwietnia 2024

Majster robót sanitarnych EkoWodrol Sp. z o. o.

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twórz z nami przyjazne środowisko!

EkoWodrol to stabilna firma z 65-letnim doświadczeniem w branży wodno-kanalizacyjnej. Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji  „od projektu do efektu”.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Majster robót sanitarnych.

Co możemy Ci zaoferować:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • szkolenia zawodowe,

  • przyjazne wdrożenie stanowiskowe

  • prywatna opieka medyczna

  • samochód służbowy, telefon, laptop

  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie

  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony na święta, wczasy pod gruszą, pożyczki na cele mieszkaniowe)

Twoje codzienne zadania:

  • kierowanie, koordynowanie i nadzór prac na budowie

  • analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej

  • nadzór i kontrola nad jakością i terminowością wykonywanych robót budowlanych

Ważne, abyś posiadał:

  • wykształcenie techniczne lub wyższe kierunkowe w specjalności instalacji i sieci sanitarnych

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do pracy w delegacji w rejonie powiatów ościennych

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV poprzez wiadomość OLX.

W CV prosimy o dopisywanie aktualnie obowiązującej klauzuli przetwarzania danych osobowych:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb obecnej rekrutacji, prowadzonej przez EkoWodrol Sp. z o.o.

Informujemy, że Administratorem danych jest EkoWodrol Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie przy ul. Słowiańskiej 13, 75-846 Koszalin. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 899367663