2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Gdańsk
  6. Budowa / remonty - Oliwa
Jolanta
Dodane 12 czerwca 2024

Majster Robót, Koordynator

Wynagrodzenie

6 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Oliwa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Prężnie rozwijająca się Firma WAL-MAT poszukuje kolejnej osoby do naszego zespołu Majstra budowy (koordynatora robót)

Rozpoczynamy nową budowę w Gdańsku (roboty żelbetowe) wznoszenie budynku biurowo- mieszkalnego.

Zakres obowiązków m. in.:

  • Bieżąca kontrola prac budowlanych pod względem zgodności z projektem oraz obowiązującymi normami, sztuką budowlaną i przepisami bezpieczeństwa,

  • Koordynacja przebiegu prac, kierowanie pracownikami i nadzór nad wykonywanymi pracami,

  • Organizacja placu budowy,

  • Rozliczanie robocizny, materiałów i sprzętu,

  • Przygotowywanie zestawień na materiały oraz sprzęt,

  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych,

Wymagania:

  • Doświadczenie w budownictwie

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych, podejmowania decyzji

  • Umiejętność kierowania zespołem pracowników,

  • Umiejętność organizowania pracy,

  • Umiejętność czytania dokumentacji budowlanej,

  • Samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Prawo jazdy,

Zapraszamy do kontaktu !

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Oliwa
ID: 920029148