2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Krępice
Dodane 24 kwietnia 2024

Majster Robót Drogowych

Wynagrodzenie

6 850 - 9 784 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krępice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Opis

OFERUJEMY:

1. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

2. Wynagrodzenie 5 000,00 netto + premia.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

1. Kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją prac z zakresu budownictwa drogowego.

2. Zarządzanie zespołem pracowników, ewidencja godzin pracy.

3. Przestrzeganie harmonogramu robót.

4. Zapewnienie zgodności wykonywanych prac z dokumentacją techniczną oraz obowiązującymi standardami.

5. Realizacja inwestycji na dolnym śląsku.

WYMAGANIA:

1. Prawo jazdy kat. B.

2. Wykształcenie - technik lub inżynier budownictwa o specjalizacji drogowej.

4. Doświadczenie w kierowaniu procesem realizacji robót drogowych i zarządzaniu pracowniami.

5. Umiejętność prowadzenie dokumentacji budowlanej oraz czytania projektów budowlanych

6. Znajomość pakietu Office.

5. Zdolności organizacyjne.

6. Dyspozycyjność.

7. Chęci do pracy

Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień budowlanych.

Lokalizacja

Krępice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Krępice
ID: 912418096