2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Piotrków Trybunalski
Dodane 12 czerwca 2024

Majster robót drogowych

Wynagrodzenie

5 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Przedsiębiorstwo Budowy dróg i mostów ERBEDIM Sp. z o.o. z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, poszukuje obecnie pracowników na stanowisko :

MAJSTER DROGOWY (teren województwa łódzkiego)

ZAKRES ZADAŃ:

  • Wykonywanie robót zgodnie z dokumentacją techniczną, przyjętym harmonogramem i przepisami prawa budowlanego oraz zamówień publicznych,

  • Kontrola zgodności prac z dokumentacją techniczną,

  • Organizowanie, nadzór i koordynacja prac firm podwykonawczych oraz podległych pracowników,

  • Weryfikacja dokumentacji techniczno-kosztorysowej i zastosowanych rozwiązań w zakresie robót budowlanych (roboty drogowe),

  • Współpraca z dostawcami, koordynacja dostaw materiałów,

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy, Kierownikiem Robót,

  • Przygotowywanie raportów z postępów prac dla Kierownika Robót/Kierownika Budowy,

  • Nadzorowanie porządku i przestrzegania zasad BHP.

NASZE OCZEKIWANIA:

·         Wykształcenie kierunkowe (średnie lub wyższe – drogowe lub pokrewne),

·         Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

·         Umiejętność czytania rysunku technicznego,

·         Obsługa niwelatora,

·         Umiejętność zarządzania czasem pracy,

·         Odpowiedzialność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań,

·         Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i delegowaniu zadań,

·         Znajomość programów MS Office.

OFERUJEMY:

·         stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

·         podwyższenie kwalifikacji zawodowych,

·         zabezpieczenie w odzież ochronną,

·         terminowe wynagrodzenie,

·         płatne nadgodziny,

·         posiłki profilaktyczne,

·         ubezpieczenie grupowe,

·         pracę w doświadczonym i zgranym zespole.

Warunki pracy i wynagrodzenia będą ustalane indywidualnie.

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 920094898