2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Bydgoszcz
Dodane 14 maja 2024

Majster Robót Bitumicznych, STRABAG, kujawsko-pomorskie

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne

  • doświadczenie zawodowe w kierowaniu robotami bitumicznymi

  • znajomość technologii, norm i specyfikacji technicznych

  • umiejętność efektywnej organizacji pod względem technicznym, logistycznym, ekonomicznym

  • umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji

  • sumienność, odpowiedzialność

  • dyspozycyjność (prawo jazdy kat. B)

Zadania:

  • planowanie i realizacja harmonogramu robót bitumicznych w porozumieniu z kierownictwem budowy

  • nadzór nad zespołem pracowników oraz optymalne wykorzystanie materiałów, paliwa i powierzonego sprzętu

  • rozliczanie wykonanych robót, monitorowanie jakości i kosztów

  • koordynowanie zamówień mieszanek mineralno-asfaltowych z wytwórni i analizowanie ilości wbudowanych mieszanek z wymogami specyfikacji technicznej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę

  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu

  • kursy językowe: angielski i niemiecki

  • karta Multisport

  • pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia

  • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”

  • możliwość rozwoju zawodowego

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 915395471