2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Kraków
  6. Budowa / remonty - Czyżyny
Dodane 22 kwietnia 2024

Majster/ Kierownik robót - biurowce, lokale usługowe - MULTIBUD Group

Wynagrodzenie

30 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Oferta Pracy: Majster/Kierownik Robót

Firma: MULTIBUD Group Sp. z o.o.

Lokalizacja: Kraków/ woj. Małopolskie

Typ zatrudnienia: Pełny etat/ B2B

Branża: Sucha zabudowa/ Glazurnictwo/ Szpachlowanie/ Malowanie

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego Majstra/Kierownika Robót do nadzorowania i zarządzania pracami na obiektach takich jak biurowce, lokale handlowo-usługowe oraz galerie. Kandydat powinien posiadać doświadczenie w prowadzeniu grupy pracowników (5-7 osób) oraz w zarządzaniu pracami remontowo-wykończeniowymi na dużą skalę. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację prac zespołu, nadzorowanie jakości wykonania oraz terminowości, a także za bezpośredni kontakt z kontrahentami i dostawcami.

Główne zadania:

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem prac remontowych i wykończeniowych.

  • Planowanie i koordynowanie pracy zespołu (5-7 osób).

  • Zapewnienie przestrzegania standardów bezpieczeństwa na placu budowy.

  • Kontrola jakości wykonania i zgodności prac z dokumentacją techniczną.

  • Komunikacja z kontrahentami i dostawcami w celu zapewnienia wysokiej jakości usług.

  • Raportowanie postępu prac do zarządu firmy.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży budowlanej.

  • Doświadczenie w pracy na dużych obiektach, takich jak biurowce, lokale handlowo-usługowe, galerie.

  • Umiejętność zarządzania zespołem 5-7 osób.

  • Znajomość obowiązujących norm i przepisów budowlanych.

  • Dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Firma MULTIBUD Group Sp. z o.o. jest pracodawcą równych szans. Wszystkie aplikacje będą rozpatrywane zgodnie z równymi standardami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 902437062