2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Praga-Południe
Dodane 17 maja 2024

Majster budowlany / Inżynier

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zatrudnimy MAJSTRA BUDOWLANEGO/ INŻYNIERA z doświadczeniem.

Umowa o pracę.

Warszawa

Obowiązki:

1) koordynacja prac budowlanych na powierzonym odcinku zgodnie z wymaganiami przepisów i norm budowlanych, przepisów bhp i ppoż.

2) dbałość o jakość i terminowość prac oraz realizację ich zgodnie z projektem, przygotowywanie harmonogramów rzeczowych, zamówień materiałowych .

3) kierowanie pracą pracowników produkcji (organizowanie pracy, wyznaczanie zadań) przygotowywanie harmonogramów pracy

4) prowadzenie rozliczeń robocizny,

5) nadzór nad podwykonawcami

6) inne czynności zlecone przez przełożonych

Wymagania

Doświadczenie powyżej 3 lat w pracy na podobnym stanowisku

Wykształcenie minimum średnie kierunkowe techniczne - budownictwo,

Umiejętność kierowania zespołem, samodzielność, dyspozycyjność

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 918852271