2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Gdańsk
  6. Praca za granicą - Letnica
Dodane 29 kwietnia 2024

Majster/ Brygadzista (Wentylacja, Niemcy) 4 500 EUR

Lokalizacja

Gdańsk, Letnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

Techmar sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku jest wykonawcą instalacji wentylacyjnych na terenie Niemiec. Obecnie szukamy brygadzistów/ majstrów.

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

  • Montaż wentylacji (rury spiro, kanały, centrale wentylacyjne)

  • Pokazywanie sztuki montażowej monterom

  • Organizowanie pracy dla monterów wentylacji, koordynacja pracy na budowie

  • Dbanie o montaż bez usterek, zgodnie z harmonogramem

  • Współpraca z niemieckim kierownikiem budowy

  • Zamawianie materiału montażowego

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy fizycznej przy montażu wentylacji przynajmniej 2 lata – warunek konieczny

  • Znajomość j. niemieckiego umożliwiająca komunikację z niemieckim kierownikiem

  • Umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu zespołem monterskim

  • Biegła umiejętność czytania planów montażowych i innej dokumentacji technicznej

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowa o pracę / kontrakt B2B

  • Zarobki od 3 000 EUR na rękę (umowa o pracę / umowa zlecenie) lub od 4 000 EUR - na działalności

  • Bezpłatne dojazdy na terenie Niemiec

  • Bezpłatne zakwaterowanie na terenie Niemiec

  • Ubezpieczenie na terenie Polski i Niemiec

  • Wynagrodzenie w EUR oraz premia od wyniku kontraktu

  • Ciekawą pracę w młodym i zgranym zespole, miłą atmosferę

  • Pracę w środowisku międzynarodowym z możliwością rozwoju zawodowego i awansu

  • Pakiet szkoleń, w tym naukę języka niemieckiego

  • Stabilne zatrudnienie oraz świadczenia socjalne

Skontaktuj się z naszym działem HR lub zaaplikuj przez ogłoszenie na olx.pl

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Letnica
ID: 910262237