2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Śląskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Ruda Śląska
Dodane 13 maja 2024

Magister Fizjoterapii w Pracowni Fizjoterapii Butrago

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Pracownia Fizjoterapii w Rudzie Śląskiej - Kochłowicach poszukuje pracownika na stanowisko fizjoterapeutka/fizjoterapeuta.

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej placówce,

  • szkolenia wewnętrzne przygotowujące do pracy,

  • motywacyjne wynagrodzenie,

  • elastyczny grafik,

  • możliwość rozwoju

  • przyjazną atmosferę.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie kompleksowego procesu rehabilitacji według standardów obowiązujących w pracowni,

  • prowadzenie i nadzór nad dokumentacją medyczną według obowiązujących przepisów,

  • obsługa kasy fiskalnej.

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego i aktualnego prawa wykonywania zawodu,

  • mile widziane doświadczenie w zawodzie fizjoterapeuty,

  • dodatkowym atutem będą ukończone szkolenia i kursy zawodowe,

  • komunikatywności i umiejętności w pracy z pacjentem,

  • umiejętności pracy w grupie, sumienności i bardzo dobrej organizacji pracy własnej.

CV prosimy przesyłać przez formularz OLX lub adres email.

Uprzejmie prosimy o dopisanie klauzuli w CV: Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015. poz. 2135), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez firmę Butrago Sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej.

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 820862800